Адміралтейська площа

Адміралтейська площа

Адміралтейська площа

Адміралтейська площа

Адміралтейська площа – це місце, на якому раніше будувалися перші кораблі Російського флоту. А площа була урочисто відкрита у Воронежі 7 вересня 1996 року, до 300-му дню народження міста.

Сама площа має форму півкола, а на ній побудована повітряна арка, яка є символом виходу Росії в море, і меморіальна стіна, на якій зображений кораблик.

У часи Петра Великого будівництво військового флоту Росії було одним з найбільш важливих подій всій Росії. У лютому 1696 року Петро І вперше приїхав до Воронежа, саме це місто він вирішив зробити «колискою» російського морського флоту. І він віддав свій наказ на будівництво. Корабельна верф була влаштована в самому Воронежі біля древнього Успенського монастиря. Саме звідси спускалися на воду перші військові вітрильні кораблі, такі як «Принципиум», «Святий Марк», «Святий Матвій».

Сьогодні Адміралтейська площа – одне з найулюбленіших місць для прогулянок городян і гостей міста. Молодята Воронежа вважають Адмиралтейку, так її люблячи називають місцеві жителі, щасливою. На кам’яній огорожі набережної можна побачити безліч «висячих» замків з іменами, які молоді пари вішають, щоб в сім’ї завжди був мир, любов і взаєморозуміння.